Koç Üniversitesi'nde Yaz | Koç Üniversitesi
Arama

Etkinlikler

MAY '19 TÜMÜNÜ GÖR

Duyurular

MAY '19 TÜMÜNÜ GÖR

Koç Üniversitesi'nde Yaz

Koç Üniversitesi Ögrencileri İçin Koç’ta Yaz

Koç Üniversitesi Ögrencileri İçin Koç’ta Yaz

Koç Üniversitesi öğrencileri, yaz dönemi boyunca da ders alabilirler. Öğrenciler, KUIAS üzerinden yaz döneminde açılan dersleri görebilir ve ders seçimlerini bu sistem üzerinden yapabilirler.

Ayrıca, Koç Üniversitesi’nin uluslararası programlar kapsamında değişim anlaşması olan 240'tan fazla üniversiteden birine bir dönem ya da bir yıllığına misafir öğrenci olarak gidebilirler.

Lise Ögrencileri İçin Koç’ta Yaz

Lise Öğrencileri İçin Koç’ta Yaz

Lise öğrencileri hazırlanan Koç’ta 24 Saat programı ile öğrenciler, Koç Üniversitesi hakkında merak ettikleri tüm sorulara birinci kaynaktan cevap alabilir ve öğretim üyelerimiz ile görüşerek merak ettikleri bölümler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirler. Ayrıca kampüste bir gece konaklayarak da sosyal hayatı ve kampüsü tanıma imkanına sahip olurlar.

Araştırmaya meraklı lise öğrencileri için kurguladığımız Yaz Araştırma Programı kapsamında ise öğrenciler yaz ayında öğretim üyelerimizin yürüttükleri projelerde birlikte çalışabilme imkanı elde ederler.

Diğer Üniversite Öğrencileri İçin Koç'ta Yaz

Diğer Üniversite Öğrencileri İçin Koç'ta Yaz

Başka üniversitelerin lisans programlarında okuyan öğrenciler için geliştirilen Üniversite Yaz Araştırma Programı’na katılan öğrenciler, öğretim üyelerimiz ile ortak projelerde ve laboratuarlarda çalışma imkanı elde ederler.

Çocuklar İçin Koç’ta Yaz

Çocuklar İçin Koç’ta Yaz

Koç University English Language Center for Kids, 6-12 yaş aralığındaki çocukların, çeşitli atölye çalışmaları ile kaynak kullanabilme, problem çözme gibi yeteneklerini geliştirirken, aktif İngilizce konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmeyi hedefliyor.