Rain Lab: İdil Meşe & Da Poet feat.Can Ömer Uygan

Date and Time Tarih ve Saat

2024-05-07 12:30

2024-05-07 13:30

Map Lokasyon

SOS Avlu

Rain Lab: İdil Meşe & Da Poet feat.Can Ömer Uygan

Rain Lab, Türk müzik sahnesinde alternatif ve elektronik müziğin dikkat çekici isimlerinden İdil Meşe ve Da Poet tarafından kurulan bir müzik projesi. Grup, genellikle melankolik ve atmosferik tonlarıyla biliniyor ve parçalarında elektronik müzik unsurlarıyla organik enstrümanların harmanını başarıyla sunuyor.

İdil Meşe, genellikle vokalist ve söz yazarı olarak tanınıyor. Müzikal anlamda zengin bir geçmişe sahip olan Meşe, aynı zamanda çok yönlü bir sanatçı. Kendine has sesi ve duygusal yorumu ile dinleyicilerin dikkatini çekiyor.

Da Poet ise, Türk hip-hop ve elektronik müzik sahnesinde önemli bir figür. Prodüktör ve beatmaker kimliği ile tanınan sanatçı, kendi solo çalışmalarının yanı sıra birçok sanatçıyla işbirliğinde bulundu ve onların albümlerine katkı sağladı.

İkiliye Can Ömer Uygan eşlik edecek. Can Ömer Uygan, devlet opera korosuna katıldıktan sonra Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarına katılarak Erden Bilgen'den trompet eğitimi aldı. 

Konuşmacı Bilgileri

İdil Meşe Şarkıcı & Söz Yazarı / Singer & Song Writer Da Poet Prodüktör, Ritim Üreticisi & Rapçi / Producer, Beatmaker & MC Can Emre Uyan Şarkıcı, Söz Yazarı & Trompetçi / Singer, Song Writer & Trumpeter