KU Öğrencisi | Koç Üniversitesi
Arama

Etkinlikler

HAZ. '19 TÜMÜNÜ GÖR

Duyurular

HAZ. '19 TÜMÜNÜ GÖR

KU Öğrencisi

Genel Akademik Kaynaklar

Genel Akademik Kaynaklar

Koç Üniversitesi'nde eğitim gören tüm öğrencilerin günlük akademik yaşam ile ilgili ihtiyaçlarına Kayıt ve Kabül Ofisi, Kütüphane ve Akademik İşlerden Sorumlu Rektör Yardımcılığı Ofisi destek vermektedir.

Öğrenci Dekanlığı

Öğrenci Dekanlığı

Koç Üniversitesi’nde öğrenci odaklı bir eğitim anlayışı vardır. Üniversite, öğrencilerinin merak eden, sorumluluk alan ve dünya vatandaşı olma bilincine sahip bireyler olması için gerekli kaynakları sunar. Türkiye’nin ve bölgenin en büyük araştırma üniversitelerinden olan Koç Üniversitesi, tüm öğrencilerini dünya bilim literatürüne katkı yapacak üretimler için teşvik eder.

Bilişim Hizmetleri

Bilişim Hizmetleri

Koç Üniversitesi'nde eğitim gören tüm öğrencilerin günlük akademik yaşamlarında ihtiyaç duyacakları bilişim hizmetlerine Bilgi Teknolojileri (IT) destek vermektedir.

Öğrenci Yaşamı

Öğrenci Yaşamı

Koç Üniversitesi’nin eşsiz kampüsünde düzenli olarak kültür, sanat ve spor faaliyetleri organize edilmektedir. Ayrıca, Koç Üniversitesi öğrencileri için kampüste geçirdikleri süre boyunca ihtiyaç duyacakları, yurtlar ve sağlık hizmetleri gibi her tür hizmet sağlanmaktadır.